Shows / Výstavy Bambi

ROK 2018

25.11.2018 CACIB Zagreb (HR) Judge: Magdziarska Iwona (PL) champion class Exc1, CAC,
res.CACIB
24. 11.2018 CACIB  Zagreb (HR) Judge: Class Anne-Marie (FR) champion class Exc2, r. CAC
20.10.2018
Club Show LEOE, Komárom (HU)
Judge: Romanova Natalia (RU) open class Exc1, CAC
(1/6)
30.09.2018
Club Show DCLH, Leonberg (DE)
Judge: Ogorzelski Roland (DE) work class Exc1
21.07.2018
CACIB Debrecen (HU)
Judge: Kalinichenko Galyna (UKR) champion class Exc1, CAC,
res.CACIB
21.07.2018
NVP CAC Debrecen (HU)
Judge: Hartmann György (HU) champion class Exc1, CAC,
BOB
10.06.2018
MVP CACIB Nitra
Judge: Mellin Charlotta (SE) champion class Exc1, CAC,
res. CACIB
03.06.2018
CACIB Umag (HR)
Judge: Enrico Drudi champion class Exc1, CAC,
CACIB,
BOB
02.06.2018
CACIB Umag (HR)
Judge: Kukić Srečko (HR) champion class Exc1, CAC,
CACIB,
BOB
29.04.2018
Klubová výstava, Mošovce
Judge: Novák Luděk (CZ) honor class Exc1

ROK 2017

09.09.2017
Špeciálna výstava SLK,
Kamenný mlyn
Judge: Matyáš Jaroslav (SK) champion class Exc2, r. CAC
04.06.2017
CACIB Umag (HR)
Judge: Zidar Miroslav (SLO) open class Exc1, CAC,
CACIB,
BOB 
03.06.2017
CACIB Umag (HR)
Judge: Cujan Siniša (HR) open class Exc1, CAC
21.05.2017
Klubová výstava, Tajov
Judge: Mayer Wolfgang (DE) champion class Exc1, CAC,
Klub winner, BOS
23.04.2017
NVP CAC Mosonmagyaróvár (HU)
Judge: Juhász Istvánné (HU) champion class Exc2, r. CAC
08.04.2017
Špeciálna výstava LEOE, Agárd (HU)
Judge: Rozpotnik Bojana trieda otvorená Exc2, r. CAC
02.04.2017
Danube Duo CACIB Bratislava
Judge: Drudi Enrico (IT) champion class Exc3
01.04.2017
Danube Duo CACIB Bratislava
Judge: Mataković Bojan (HR) champion class Exc2, r. CAC
18.02.2017
NVP Victory Show Bratislava
Judge: Vanzha Sergej (SK) champion class Exc2, r. CAC
15.01.2017
MVP Nitra
Judge: Benkovský Milan (SK) champion class Exc2, r. CAC,
res.CACIB
14.01.2017
MVP Nitra
Judge: Vanzha Sergej (SK) champion class Exc3

ROK 2016

04.12.2016
MVP Nitra
Judge: Zsolt Molnár (RO) champion class Exc3
03.12.2016
MVP Nitra
Judge:  Váczi-Balogh Zsuzsanna (HU) champion class Exc1, CAC,
CACIB, BOB
27.11.2016
CACIB Zagreb (HR)
Judge: Hindse Jorgen (DEN) open class Exc1, CAC,
res.CACIB
26.11.2016
CACIB Zagreb (HR)
Judge: Špoljarić Boris (HR) open class Exc1, CAC,
CACIB, BOB
30.10.2016
Double CACIB Praha
Judge: Korózs András (HU) champion class Excelent
29.10.2016
Double CACIB Praha
Judge: Van Den Bosch Gustaaf (BE) champion class Excelent
09.10.2016
CACIB Komárom
Judge: Klein Dagmar (RO) open class Exc1, CAC, res.CACIB
09.10.2016
Club Show LEOE, Komárom
Judge:  Uschi Eisner (AT) open class Exc2, r. CAC
08.10.2016
CACIB Komárom
Judge: Siklósi Béla (HU) open class Exc2, r. CAC
11.09.2016
Špeciálna výstava SLK,
Kamenný mlyn
Judge: Piskay Vladimír (SK) champion class Exc1, CAC,
Víťaz ŠV,
BOB
22.07.2016
CACIB Oradea, Romania
Judge: Papp Vasile Carol (RO) champion class Exc1, CAC,
CACIB, BOS
04.06.2016
Klubová výstava, Tajov
Judge: Walker Thomas (AT) champion class Exc2, r. CAC
17.01.2016
MVP Nitra
Judge: Benkovský Milan (SK) intermedia class Exc2, r. CAC
16.01.2016
MVP Nitra
Judge: Havelka Tibor (SK) intermedia class Exc1, CAC

ROK 2015

29.11.2015
Duo CACIB Nitra
Judge: Václavík Miroslav (CZ) open class Exc1, CAC,
res.CACIB
28.11.2015
Duo CACIB Nitra
Judge: Aleksoski Mile(MK) intermedia class Exc1, CAC, res.CACIB
25.10.2015
Danube Duo CACIB
Judge: Inzoli Massimo (I) intermedia class Exc1
24.10.2015
Danube Duo CACIB
Judge: Benkovský Milan (SK) intermedia class Exc1, CAC
12.09.2015
Špeciálna výstava SLK,
Kamenný mlyn
Judge: Lozić Željko (RS) intermedia class Exc1
16.05.2015
Klubová výstava, Jasenie
Judge: Pavlovská Daniela (CZ) intermedia class Exc3
01.03.2015
Duo CACIB Nitra
Judge: Haranen Juta (EE) junior class Exc1, CAJC
28.02.2015
Duo CACIB Nitra
Judge: Malo Alcrudo Rafael (ES) junior class VD2