Výstavy 2018

Výsledky výstav v našej ch.s. za rok 2018

BAMBI LADY Maxilev A´GARDEN Almond Dovelet
2018
NVP Bratislava

18.02.2018

Rozh.: Piskay Vladimír (SK)

VN1, trieda ml. dorastu
CACIB Pécs (HU)

17.03.2018

Rozh.: Satu Ylä-Mononen (FIN)

VN1, trieda ml. dorastu
CACIB Pécs (HU)

18.03.2018

Rozh.: Vinnaj András (HU)

VN1, trieda ml. dorastu
Duo CACIB Nitra

07.04.2018

Rozh.: Drudi Enrico (I

N1, trieda ml. dorastu
Duo CACIB Nitra

08.04.2018

Rozh.: Benkovský Milan (SK)

VN1, trieda ml. dorastu
Špeciálna výstava LEOE, Tata (HU)

22.04.2018

Rozh.: Hargitai Gábor (HU)

VN3, trieda dorastu
Klubová výstava, Mošovce

29.04.2018

Rozh.: Novák Luděk (CZ)

V1, trieda čestná VN1, trieda dorastu
Duo CACIB Lučenec

12.05.2018

Rozh.: Lozić Željko (RS)

VN1, trieda dorastu
Duo CACIB Lučenec

13.05.2018

Rozh.: Piskay Vladimír (SK)

VN1, trieda dorastu
CACIB Umag (HR)

02.06.2018

Rozh.: Kukić Srečko (HR)

V1, CAC,

CACIB, BOB, trieda šampiónov

VN1, trieda dorastu
CACIB Umag (HR)

03.06.2018

Rozh. Enrico Drudi

V1, CAC,

CACIB, BOB, trieda šampiónov

VN1, trieda dorastu
MVP CACIB Nitra

10.06.2018

Rozh. Mellin Charlotta (SE)

V1, CAC

r. CACIB, trieda šampiónov

CACIB Oberwart (AT)

17.06.2018

Rozh.: Hartmann György (HU)

V1, CAJC, trieda juniorov
NVP CAC Debrecen (HU)

21.07.2018

Rozh.: Hartmann György (HU)

V1, CAC, BOB, trieda šampiónov

 

V1, CAJC, trieda juniorov
CACIB Debrecen (HU)

21.07.2018

Rozh.: Kalinichenko Galyna (UKR)

V1, CAC, r. CACIB, trieda šampiónov V1, CAJC, trieda juniorov
Danube Duo Bratislava

19.08.2018

Rozh.: Simčič Jelka (SLO)

V2, trieda mladých
CAC Vukovar (HR)

14.09.2018

Rozh.: Zhuk Galina (BY)

V1, CAJC, BOJ, BOB, trieda juniorov
CACIB Osijek (HR)

15.09.2018

Rozh.: Cujan Siniša (HR)

V1, CAJC, BOJ, trieda juniorov

 

CACIB Osijek (HR)

16.09.2018

Rozh.: Marić Nenad (RS)

V1, CAJC

BOJ, BOB, trieda juniorov

Špeciálna výstava SLK,

Kamenný mlyn

22.09.2018

Rozh.: Václavík Miroslav (CZ)

V1, CAJC

BOJ, trieda juniorov

 

Club Show DCLH, Leonberg

30.09.2018

Rozh.: Ogorzelski Roland, Daniel Krebes

V1, trieda pracovná

(1/2)

 

V4,

(4/14) trieda mladých

CACIB Komárom (HU)

19.10.2018

Rozh.: Sinko Stefan (SLO)

V1, CAJC,

BOJ

(1/3) trieda mladých

Club Show LEOE, Komárom (HU)

20.10.2018

Rozh.: Romanova Natalia (RU)

V1, CAC, trieda otvorená

(1/6)

 

V2

(2/8)

Danube CACIB Bratislava

26.10.2018

Rozh.: Class Anne-Marie (FR)

V1, CAJC,

BOJ, BOB

(1/1) trieda mladých

CACIB Šempeter (SLO)

10.11.2018

Rozh.: Teixeira Bianca (BR)

V1, CAJC,

BOJ (1/1) trieda mladých

CACIB Vrtojba (SLO)

11.11.2018

Rozh.: Ridarčíková Gabriela (SK)

V1, CAJC,

BOJ (1/1) trieda mladých

Špec. výstava CAC Šempeter (SLO)

11.11.2018

Rozh.: Cujan Siniša (HR)

V1, CAJC,

BOJ (1/1) trieda mladých